Сьогодні співачка Христина Соловій презентує новий відеокліп на авторську пісню «Хто, як не ти?», що стала першим синглом майбутнього альбому.

cover-single

Продюсерська команда залишається незмінною, – втілювати музичні ідеї молодій музикантці надалі допомагають її продюсер Святослав Вакарчук та саундпродюсер Мілош Єліч.

«Після того, як я написала свою першу пісню «Тримай», в мене з’явилося стільки музичних ідей, що я ледь встигала їх записувати.  Наснаги додавав успіх  дебютного альбому. Тоді я відчула, що моя творчість цікава людям. Разом зі Святославом прийняли рішення про запис альбому вже авторських пісень. У першу чергу до команди ввійшов  саундпродюсер першого альбому – Мілош Єліч. Мені здається, він особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє, як влучно аранжувати мелодію, щоб вона запала в душу. «Хто, як не ти?» написана два роки тому і є однією з перших моїх пісень. Безмежно щаслива, що можу сьогодні  презентувати її своїм слухачам», – розповідає Христина.

soloviy-reportazh-1-den-18-of-48

«Пісня «Хто, як не ти?» для мене є логічним продовження альбому «Жива вода». Проте у процесі запису ми усвідомили, що це вже нова Христина Соловій, про яку прихильники з задоволенням дізнаються в її нових роботах.  Маю за честь долучитися до прекрасної музики молодої співачки та допомагати з її становленням», – говорить саундпродюсер Мілош Єліч. 

6Режисером кліпу став молодий київський кліпмейкер Андрій Бояр (продакшн Moustache Cinema), який отримав авторитет завдяки співпраці з Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Brunettes Shoot Blondes, 5 Vymir. «В основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Намагався помістити Христину у такий часопростір, де все навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле – тісно переплітаються. У цьому світі співачка намагається знайти свого героя, і зрозуміти – чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Його спеціально побудували з сірників, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може розгорітися велика пожежа», – розповідає режисер кліпу Андрій Бояр.

soloviy-reportazh-2-den-3-of-63


Міст створював львівський майстер – Іван Борисяк. Це зайняло близько двох тижнів та вимагало 25 000 сірників (624 коробки). Розміри сягали 220 сантиметрів в довжину й 90 см у висоту. 


_mg_8056

У лютому 2017 року Христина вирушає в першу частину всеукраїнського туру «Жива Вода».