Сумки з пряжі Liru Gals

НАДО БРАТЬ

Оригінальної сумки з пряжі та натуральної шкіри у вас ще точно немає. Або ж вона може стати чудовим варіантом для подарунка.

У власниць бренду Liru Gals, Анастасії Рубан та Ольги Литвин, неодноразово виникала проблема з вибором сумки. Частіше за все – якість не відповідала ціні або навпаки. Тому в червні цього року дівчата вирішили створювати свої.

gvibqyyapxe

«Бачення, ідеї та смаки дозволили швидко визначитись із лейтмотивом та стратегією. І ось вже 5 місяців ми невеликими, але впевненими кроками підкорюємо модні серця жінок. Їхні зацікавленість, схвальні відгуки та щоденні слова подяки доводять, що ми на вірному шляху», – розповідають Настя та Оля.

[aesop_gallery id=»40210″]

Сумки та рюкзаки Liru Gals – ручної роботи, виготовлені з трикотажної пряжі та натуральної шкіри. «Нас підкупило те, що це, по-перше, дуже гарно, а по-друге, таке виконання аксесуарів тільки нещодавно почало свій розвиток, а в деяких країнах і досі залишається невідомим. Тому ми взяли за мету зробити це трендом», – говорять засновниці.

_iofcpjepxm

Завдяки щільному в’язанню аксесуари чудово тримають форму, а сама пряжа не кошлатиться та не линяє. Додатково рекомендується обробляти сумки спеціальними водозахисними засобами-спреями, як для взуття та верхнього одягу.

ss0nn0pe6ic

Бренд працює тільки на замовлення. Для індивідуального виготовлення сумки необхідно визначитися з моделлю та бажаним кольором. Процес реалізації займає до семи робочих днів. Замовити можна на сторінці в інстаграм та вконтакте.