В суботу та неділю, 21 та 22 січня, KISFF Weekend пройде  в Кінопанорамі  — комедії, жахи та переможці фестивалю.

Що дивитися:

Володар головного призу міжнародного конкурсу, фільм «Партнер» Антуана Жоржіні, «Хотару» Вільяма Лабурі, що отримав приз за найкращу режисуру, стрічки «Тематичний Парк» та «Фройд та друзі» — володарі особливих відзнак журі. Окрім них до добірки увійде переможець національного конкурсу фестивалю — «Останній відвідувач» Олександра Шкрабака.

Програма
Квитки
21 січня, 18:00

Фестивальна добірка Comedy Shorts. Комедійний блок — це вже ціла традиція на #KISFF. Буде смішно, і це головне. Стрічки мають брутально-сатиричний присмак і висміюють не тільки героїв фільму, але і нас самих та суспільство, в якому ми живемо, причому роблять це прямо в обличчя, не ховаючись за масками лицемірства і блазнювання. Багато з них були показані на Sundance Film Festival, SXSW чи в Клермон-Феррані, на якому, до речі, фільм «Пані Блек» став володарем глядацьких симпатій. Майже всі фільми англомовні, адже створені в США, Новій Зеландії та Великобританії.

Програма
Квитки
21 січня, 20:00

Добірка Dark Side. Ні, це не хоррори. Dark Side — це блок фільмів про ту темну, чи просто ретельно приховану сутність людини, в якій прийнято не зізнаватись, бо можна налякати інших і самих себе.

Програма
Квитки
22 січня, 20:00