Прибалтійський electrofashion дует Beissoul & Einius виступив на церемонії нагородження музичної премії M.A.M.A Awards ’17, що проходила в найбільшій арені Литви для 13 тисяч глядачів у залі і мільйона за телеекранами. Виступ назвали «fashion show, створеним не на цій планеті» і «найбільш вражаючим виступом на премії».

https://www.youtube.com/watch?v=QYpPYzzd4vs

 

Зійшовши з космічного корабля, дует представив власну glass/art/fashion колекцію Spring/Fall 2017 під назвою «Sharp Sabotage». Костюми, власноруч виготовлені зі скла, стали avant-garde міксом класики, монархічних та космічних елементів, які за допомогою сценічного освітлення створювали ефект сяяння та монументальності, нагадуючи скоріше музейні експонати. Під фрагмент абсолютно нової пісні, реліз якої відбудеться з виходом нового альбому, подіумом дефілювали головні моделі країни.

Частиною шоу став ексклюзивний спільний перформанс Beissoul & Einius і Gaspar, екс-учасника всесвітньовідомих Kazaky. Dance-зустріч галактичних мандрівників на премії М.А.М.А. відбулася з піснею «Strangers In The Sky», якій ще належить стати саундтреком для подорожей світом танцю і fashion.

Затамувати подих, дивуватися і насолоджуватися продовженням епічної music-fashion історії нового альбому Beissoul & Einius «A Secret Contract» можна буде на концерті у Києві вже 21 квітня.