Зараз український бізнес має два шляхи: навчатися та зростати або помирати у м’ясорубці ринку. Проект У пошуках Made in Ukraine впевнений, що шлях МСБ – це шлях розвитку, тому запрошує на навчальну конференцію для підприємців малого та середнього бізнесу України GROW UA.

Команда проекту «У пошуках Made in Ukraine» вже п’ять років працює разом з підприємцями і для них – і нарешті вирішила зібрати МСБ в одному місці для навчання, натхнення та нетворкінгу.

План такий: найкращі, відібрані з десятків експертів спікери, які навчатимуть цілий день в секції «Практичні питання», надихаючі кейси та інсайти від успішних топ-менеджерів та громадських діячів в секції «Натхнення». А ввечері – спілкування, ділові контакти та знайомства з підприємцями з усієї України. Все це – Головна конференція для малого та середнього бізнесу в Україні Grow UA 21 листопада 2017 року.

Чому кожен представник МСБ маєте бути на ній?

Тому що 90% українських підприємців спочатку відкривають свій та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Необхідно нарешті почати навчатися, щоб отримати відповіді на свої запитання.

В програмі:

· Валерій Пекар (ГО Нова Країна): Світ у 2030 році: до чого готуватися нам і нашим дітям?
· Мар’яна Каганяк (Офіс з просування експорту): Абетка експортера. Що потрібно знати, щоб розпочати експортувати свою продукцію?
· Тетяна Петруха (бізнес тренер, тренер мережі 5* готелів InterContinental Hotels Group, сертифікований тренер SQL (Service Quality Insitute), фахівець з побудови сервісу): Скільки коштує сервіс, який продає?
· Наталя Ємченко (корпорація СКМ): Місія. Бачення. Цінності компанії
· Лєра Бородіна (Oh My Look!, G.Bar, SO DODO): Як наші помилки стали нашими перевагами зараз?
· Ольга Руднєва (фонд АнтиСНІД): Як бізнес може врятувати світ. Ефективна благодійність
· Андрій Длігач (Advanter Group): Lowcost marketing: на що витрачати в першу чергу, якщо грошей – немає?
· Вадим Мєдвєдєв (Fashion Hub Ukraine): Час змінити картинку – роздріб та мерчандайзинг
· Сергій Венгер, Віталій Ткаченко (Консалтингова компанія WTF): Як створити міцний бренд та перемогти велику корпорацію
· Олександр Крамаренко (Деньги): 2018 для бізнесу: несподіванки, втрати, шанси, можливості
· та інші експерти своєї справи
Детальна програма конференції доступна за посиланням.

GROW UA – це концентрований досвід успішних підприємців для того, щоб бізнес пережив кризу росту та отримав поштовх для подальшого розвитку.

Квитки на конференцію.

Дата проведення – 21 листопада 2017 року, КВЦ Парковий.