Дерев’яними аксесуарами сьогодні вже нікого не здивуєш, але поєднання натурального дерева з епоксидною смолою може змусити серце битися частіше.

Близько трьох місяців тому молоді львівські художники Софія Фіголь та Андрій Федорчук захотіли створювати щось автентичне. Так народилася марка аксесуарів та предметів декору ручної роботи VERTUA.

«Ми постійно працюємо над розширенням асортименту та вдосконаленням бренда в цілому. Нові колекції з’являються щомісяця – натхнення беремо із навколишнього світу, а деякі концепти приходять у самому процесі», – говорить Софія. 

Аксесуари VERTUA виготовляються із різних матеріалів, переважно природного походження: кипарис, білий дуб, епоксидна смола. Наприклад, недавно художники навіть освоїли кокос. В майбутньому планують замовляти екзотичні кольорові породи деревини.

«Якщо справа стосується ювелірних виробів, то процес від заготівлі до готового виробу може зайняти від 15 до 30 годин. Спочатку робимо заготовки з епоксидної смоли та деревини, потім наносимо ескіз, доводимо його до відповідних масштабів, – розповідає співзасновниця. – Наступним етапом є трудомісткий процес шліфування та полірування виробу до дзеркального блиску. І завершальним етапом є покриття виробу захисними матеріалами та кріплення фурнітури».

Вартість прикрас – від 50 до 500 гривень (залежить від розміру та складності технологічного процесу). Замовити та придбати аксесуари можна на сторінці в інстаграмі.