Український бренд MustHave презентував нову літню колекцію. Вона про те, що найсонячнішу пору року потрібно проводити незабутньо, яскраво та в красивому одязі.

Кожна з нас мріє про своє літо. Саме в цей період понад усе хочеться вирватися з рук божевільного міста та поїхати якомога швидше туди, де нові відчуття, пісок між пальцями, засмага та солоні краплі на волоссі, губах і тілі.

«У пошуках такого літа ми вирушили до Португалії, далекої, кольорової, строкатої. Вона поєднує в собі мистецтво азулежу, атмосферні вулички, стародавні трамвайчики та могутній Атлантичний океан. Там ми й вирішили зняти наш чуттєвий кампейн, який доводить, що літо має бути неземним, насиченим та щасливим», – говорять Анна Коваленко та Анастасія Дзюба, засновниці першого українського мас-маркету.

Літня колекція MustHave –  про бажання та любов. Вона не поспішає відкриватися – її потрібно вивчати, роздивлятися та смакувати. Тому традиційно бренд підготував декілька надходжень, які дозволять насолоджуватися цією порою року поступово.

У новій колекції представлені легкі сукні та сарафани, комбінезони різних фасонів, а також вільні жакети, шорти, спідниці, топи та сорочки для важливих буднів і теплих вечорів.

Відкриті плечі та спина, цікаві принти, елегантні вирізи, вільний крій і довжина під будь-який настрій якнайкраще символізують літо та прагнення мандрувати, досліджувати незнайомі куточки, відчути силу бурхливого океану, посміхатися, радіти та зізнаватися у любові світу та собі.

З першим надходженням літньої колекції бренду вже можна ознайомитися в усіх магазинах і шоурумах MustHave, а також в інтернет-магазині.