Український бренд сумок KOZHUHAR презентував літню колекцію #wantcancreate. Лінійка присвячена жінкам, які не просто знають, чого хочуть, але й не стримують себе в реалізації своїх ідей. Філософія нової колекції – це поєднання традиційних методик з бунтарськими.

«Ми хотіли продемонструвати, що сучасна жінка не повинна слідувати за нав’язаними стандартами поведінки. Кожна з нас живе так, як зручно саме їй. Однак, при цьому вона не боїться експериментувати. Ми встановлюємо власні правила, а виклики, в першу чергу, кидаємо самим собі»,  – коментує дизайнер бренду Аліна Кожухар.

Кожну сумку з нової колекції можна поєднувати одну з одною за фактурою чи функціоналом, в залежності від обраної ситуації.

В основу колекції увійшли 8 моделей. Вони відрізняються простотою форм у поєднанні зі складністю фактур. Наприклад, звичні пакети-майки виконані з джинсу і щільного атласу, а також доповнені ручною вишивкою. Бунтарство духу колекції передають буцімто недбало-надірвані краї виробів, нестандартні комбінації принтів і елементи стилю Пабло Пікассо.