Сучасні дівчата прагнуть більшого та впевнено відкривають в собі нові таланти. Вони сміливі, сильні та можуть надихати одна одну на ще видатніші досягнення. Спорт дедалі більше стає стилем життя, способом показати силу духу та тіла. Наприкінці цього літа ми оголошуємо про створення нового жіночого бігового ком’юніті – «Бігові Супердівчата Libresse».

Шість відкритих, особливих, харизматичних дівчат можуть стати амбасадором бігу, об’єднати навколо себе інших, розказати свою мотиваційну історію та пробігти напівмарафон у столиці.

Вік, вага, тип фігури, сімейний стан та соціальний статус — це все не має жодного значення. Кожна може заповнити анкету, пройти співбесіду та стати однією з «Бігових Супердівчат Libresse». На суперкоманду буде покладена велика відповідальність: підготовка до найважливішої бігової події осені — Wizz Air Kyiv Сity Marathon.

Лідерки команди виходитимуть на пробіжки найкращими біговими місцями Києва, візьмуть участь у фотосесіях та матимуть можливість розказати свою історію провідним українським ЗМІ.

Можливо, саме ваша історія змотивує інших щонайменше встати з дивану, щонайбільше — зробити біг частиною свого життя. 

Щоби взяти участь у кастингу, необхідно заповнити анкету за посиланням та отримати запрошення на співбесіду 4 та 5 серпня.

Слідкуйте за пригодами команди «Бігові Супердівчата Libresse» на сайті runlibresse.bit.ua та на сторінці у Facebook.