купити рекламу

Коли ти відкритий для світу, життя щодня пропонує щось новеньке: нові захоплення, нові краєвиди, нових людей та нові виклики. Ти щоразу обираєш те, що близько, не приховуєш пристрасті, змінюєш світ, а іноді й себе саму. Буває цікаво озирнутися та зустрітися поглядом із собою вчорашньою, відчути зміни та привітати їх.

Український бренд Nadi Renardi представив нову осінню колекцію “Дещо особливе”. Традиційно першу частину лінійки шанувальники бренда побачили ще влітку, а зараз можуть оцінити колекцію повністю.

Початковою метою бренда було створення комфортної сукні. “Сьогодні є велика спокуса одягти штани чи джинси, тому для нас важливо було створити сукню, в якій можна почуватися вільно, – розповідає Надія Лівинська. – У дитинстві часто малювала дівчаток у красивих сукнях – і ось через стільки років фантазія реалізувалася”.

Тому вже не перший сезон у центрі колекції бренда – сукні, осіння лінійка не стала виключенням. Окрім них можна знайти і трендові комбінезони, і зручні спідниці, і шорти, і блузки.

У колекції виразні кольори: чорний, червоний, темно-синій. Елегантні сукні з акцентом на деталях: вишуканих стрічках на манжетах, підкреслених воланах на рукавах та прорізах на спині та плечах.

Пудровий та м’ятний акценти в колекції – про безкінечну і невимовну ніжність, що охоплює зненацька, і не лише навесні.

Колекція вже доступна на сайті та в магазинах у Львові та Києві.