Зірка ситкому «Теорія великого вибуху», докторка філософії з нейробіології Маїм Бялік написала книжку для дівчаток про дорослішання “Girling up. How to Be Strong, Smart and Spectacular” .

У вересні видавництво «Основи» спільно з ЛакіБукс видали  український переклад книжки. Усі примірники книг безкоштовно передадуть у бібліотеки України.  

«Коли дізналися про книжку від Маїм Бялік, зрозуміли, що це унікальна знахідка. Це науково-популярна книжка про теми, які турбують кожну дівчинку, написана доступним текстом, із гумором і дуже особисто. Тут і про гормони, і про те, як функціонує наш мозок, і про те, як соціум впливає на кожну особистість. Ця книга розповідає, як дівчатам у сучасному світі долати труднощі та не втрачати себе», – коментує видання Коренко Єлізавета, координатор проекту ЛакіБукс.


У книзі є і традиційні для жанру «дівочої енциклопедії» розділи про емоції та почуття, і роздуми авторки про життя після випускного, освіту, кар’єру, депресію, релігію чи благодійність. Все це доповнюється жартами та реальними історіями з життя Маїм Бялік.

Це видання є благодійним проектом – у жовтні книги подарують бібліотекам у Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.


У травні 2018 Маїм Бялік видала книжку для хлопців-підлітків “Boying Up: How to Be Brave, Bold and Brilliant”.