купити рекламу

Червоно-білі шалики з написами “Вільна” чи “Справжня” грітимуть нас цієї осені. Дівчата, які придумали цей проект, мріяли, щоби кожен напис ніс послання та мотивував, тому намагалися підібрати слова, які передусім не залишать байдужими та хоч на хвилину затримають погляд та подарують усмішку.

“Усе почалося з поїздки до Індії, де ми побачили теплі та незвичні шалики. Привезли кілька штук звідти, однак зрозуміли, що, хоч вони безмежно красиві, однак не наповнені змістом, – розповідає одна з засновниць проекту Олександра. –  Переважна більшість нашого оточення – це люди, які щось створюють, мотивують та втілюють, у яких немає неможливого та у яких палають очі. Тому ми спробували перекласти на речі те, що є навколо нас. Шалик «Вільна» у нас асоціюється з крилами за спиною, «Справжня» – що ми є такими, якими є: відкритими, щирими, наповненими”. 

Окрім написів, у першій колекції є шарфи з цитатами з творів Сергія Жадана.

“Ми знаємо, як влучно Жадан передає свої думки у романах, чим наштовхує нас на роздуми. Тому вирішили спробувати зобразити кілька його цитат на шаликах. Вони про кохання, те, що важливе для кожної з нас. Сподіваємося, така форма перевтілення тексту буде цікавою для клієнток”, – продовжує Олександра.

Ціна шарфа – 700 гривень. Дівчата обіцяють, що скоро їхні творіння заявляться у шоурумах, а поки придбати можна через інстаграм.