Справжнє комбо молодих талантів. Учасник шоу «Топ-модель по-українськи» Дмитро Топоринський виконав головну роль у кліпі на пісню «Постіль» блогерки та учасниці нового сезону шоу «Х-фактор» Jerry Heil, а режисером став DVIZHON.

 

«Майже 15 годин зйомок я пролежала на холодній бетонній підлозі в пустій квартирі новобудови,а від хвилювань більше доби нічого не їла й не пила — усе заради ідеї: показати цнотливу дівчину, яка втікає від хаотичних сексуальних зв`язків в пошуках справжнього кохання», — ділиться враженнями співачка.

 

Режисером відеороботи став DVIZHON, відомий своїми роботами для багатьох зірок українського шоу-бізнесу: «Це вже стане традицією кожного року випускати кліпи з найяскравішими учасниками шоу «Топ модель по-українськи» для молодих та супер талановитих артистів. З Jerry Heil ми випадково познайомились цього літа і я пам’ятаю ті мурашки, які я відчув під час прослуховування її треку «Постіль». Для мене вона є відкриттям 2018 року. Джері самобутня, щира та мега талановита дівчина. Щасливий створювати кліпи для такої музики», — додає режисер