купити рекламу

Український бренд SIL’ спеціально до новорічних свят випустив колекцію світшотів.

«Ми зробили колекцію, щоб полегшити людям вибір новорічних подарунків, – розповідають засновниці бренду. – У нас все є, девайсами не здивуєш, сертифікати мало хто любить. А от спогади з дитинства – інша справа. Речі, які ми так хотіли у віці 5-10-12 років. Які залишили в пам’яті суперсильні емоції – це цікаво. І неочікувано».

У колекції шість світшотів, які можуть зігріти найсентиментальніших. Команда бренда переосмислила артефакти 90-х, які хотіли отримати від санти-мороза-батьків: тамагочі, тетріс, приставка.

«Ти вже можеш купити всі жуйки в Сільпо? Тепер твоя черга дарувати тамагочі».

«Усе не просто так – дістав з пам’яті девайс і надрукував на світшоті. SIL’ – це одяг зі змістом, зі сценаріями, тому символи 90-х переплетені з історіями сьогодення. Із залізного конструктора зібрана ультрасучасна ракета «Х», а в тамагочі тепер живе піксельна людина зі своїми потребами в «меню». На спині кенгурушки восьмибітний герой проходить свою life story на score 2019 і з одним життям. На синьому світшоті – інструкція, як влаштувати «перерву» і зробити з пробки і ґудзика «пилу».

Ілюстрації створені вручну і надруковані шовкографією. Вперше SIL друкували золотом, сріблом, чистими кольорами і яскравими градієнтами.

Придбати можна на сайті або на сторінках SIL’ у соціальних мережах.