14 березня за медіапідтримки L’Officiel в оновленому Національному художньому музеї України відкриється виставка Chloé Couture. Це ретроспектива всесвітньо відомого модного дому, заснованого 1952 року талановитою Габі Агьєн. Протягом усього часу свого існування Chloé є брендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні модельєри та дизайнери: Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Філо, Ханна МакГіббон та інші. 

“Виставка продемонструє внесок бренду в розвиток fashion-індустрії, а також його внутрішні трансформації за сімдесят років, які вже стали частиною історії моди. Експозиція складатиметься зі спеціальної колекції ‒ Chloé Archive, сформованої 2011 року, і буде відображувати тематичний шлях творінь бренду, зупиняючись на ключових моментах історії модного дому”, – пише L’Officiel.

В експозицію увійде 30 моделей. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні творіння 1980-х, і практичний одяг 2000-х.

У першому залі буде зібрано матеріали, які висвітлюють творчий процес художніх директорів Chloé. Замітки, документи, фото з показів, редакційні статті та твори мистецтва, роздруковані на площині заввишки 4 метри, що перегукуються з презентованими предметами одягу.

У другому залі буде виставлено добірку вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні. Відомі фешн-зображення фотографів Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта і всесвітньо відомого фешн-ілюстратора Антоніо Лопеса додадуть додатковий зміст експанованому вбранню й продемонструють, як будинок моди Chloé створює впізнавану естетику шарму.