купити рекламу

Конференція продовжує місію команди don’t Take Fake, що вже вісім років займається розвитком української вуличної моди та культури в рамках фестивалю don’t Take Fake. 8-9 червня у Києві вона збере тих, хто відчуває потребу створювати щось своє і прагне робити це на світовому рівні.

У трьох тематичних блоках – бізнес, медіа та мистецтво, виступлять спікери з Нью-Йорка, Лондона, Берліна та Мельбурна. Серед них – легенда вуличної моди Джеф Стейпл, найвідоміший автор фейків з VICE Уба Батлер та засновниця найбільшого стріт-арт-музею світу Яша Янг.

«За останні кілька років Україна стала відомою на міжнародній сцені як постачальник креативних ідей і продакш-сервіса, а також ІТ-професіоналів. Про українські бренди все частіше пишуть профільні західні медіа, і наша мета – аби це стало звичним явищем. Ми прагнемо включити нашу країну у глобальний контекст як місце, де можуть народжуватися нові колаборації і де є люди, з якими хочеться створювати великі речі», – кажуть організатори.

Наразі оголошено п’ятеро спікерів, і їхній перелік буде доповнюватися:

Джеф Стейпл (Нью-Йорк) – один із батьків streetwear-індустрії, засновник власного бренда Staple Pigeon, креативної консалтингової агенції Staple Design та концепт-сторів Reed Space та Extra Butter. Черга за його першою колаборацією з Nike у 2005 році потрапила на обкладинки нью-йоркських видань і довела – снікер-культура існує. Веде власне радіошоу Business of Hype на Hypebeast Radio.

Джеф Стейпл

Уба Батлер (Лондон) – автор VICE та Guardian, що працює із соціальними експериментами та абсурдними фейками – очолив рейтинг TripAdvisor із неіснуючим рестораном у Лондоні, потрапив на Паризький тиждень моди під виглядом дизайнера Джорджіо Певіані, і врешті надіслав своїх «клонів» на телеефіри. Його сюжети переглянули понад 80 мільйонів разів.

Уба Батлер

Яша Янг (Берлін) – засновниця і креативна директорка Urban Nation – найбільшого музею вуличногого мистецтва у світі. Куратор понад 250 виставок, зокрема Obey та Invader, консультує муніципалітети Ротердама і Нью-Йорка щодо розвитку креативного міста. Працювала над колаборацією музею із фестивалем Lollapalooza у Берліні, де стріт-арт поєднався із музикою The National, Kraftwerk та Imagine Dragons.

Яша Янг

Також анонсовані виступи Саймона Вуда – засновника і головного редактора культового журналу Sneaker Freaker та Лізи Кохлерт – віце-президента із бізнес-розвитку у CLO3D.

Усі виступи будуть об’єднані слоганом «як круте стало крутим», і на прикладі реальних історій з усього світу покажуть, чому важливо замислюватися про місію своєї справи, чим цінний нетворкінг і як зробити з локальної історії – глобальну.

Основним майданчиком конференції стане StereoPlaza. Окрім головної сцени DTF Conference разом зі школою конструювання одягу Pushka School та рекорд-лейблом Masterskaya готують воркшоп-зони, що дозволять учасникам конференції зазирнути у процес створення музичного треку та колекції одягу, а також запропонувати свою ідею професіоналам під час пітчинг-сесій.