“Цього літа у тренді білі, зелені, яскраво-червоні та жовті кольори.  Тому у літній колекції ми робили на цьому акцент. Не оминули і авторський квітковий принт та улюблений горох. Адже літо – це веселі вечірки, улюблені друзі поруч і яскравий образ на тобі”, – стверджують засновниці MustHave Анна Коваленко та Анастасія Дзюба.

Вперше у літній колекції бренд презентує нові моделі: лосини та велошорти, що вже на вустах у багатьох та встигли заполонити світові подіуми. Не обійшлося і без класичного білого жакета у темну смужку, який можна поєднати з шортами-бермудами чи спідницею-плісе.

“MustHave – для дівчат і про дівчат, тож у колекції кожна знайде для себе щось особливе. Ми завжди намагаємось створити речі універсальними, щоб їх можна було легко комбінувати між собою. Наприклад, чорний топ з V-подібним вирізом ідеально доповнить білі шорти з завищеною талією, або джинсову спідницю”,  – зазначають Аня та Настя.

У першому оновленні серед тканин можна побачити штапельну віскозу, яка підходить  для легких суконь та майок, натуральну бавовну, трикотаж та костюмку.