купити рекламу

З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту. У цьому році на ярмарці буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

 Тема Kyiv Art Week – 2019: «Це не змагання» (This Is Not A Competition). Проект орієнтований на розвиток художньої інфраструктури Східно-Європейського регіону. 

Серед запланованих спецпроектів: виставка Phantom Models 6 в Національному музеї медицини України від актуального італійського художника Крістіана Фогароллі та експозиція на Володимирському ринку Footnote 11 Барбари Пивоварської.

Окрема велика подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair. Офіційне відкриття відбудеться 23 травня. У цей день анонсована спеціальна програма, що включає аудіо-візуальне шоу та презентації ряду спецпроектів. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій.

В цьому році Kyiv Art Fair співпрацює з сорока галереями, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу «Торонто-Київ» загальною площею до 5000 м², відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.

За новинами Kyiv Art Week можна стежити на офіційній сторінці проекту.