19 травня в Києві відбудеться Весняний Ретро Круїз. З 2011 року фестиваль пройшов шлях від аутентичного велопараду до багатотисячної культурної події з джазовими концертами, виставками антикваріату та вінтажним маркетом. Цієї весни Ретро Круїз презентує свій оновлений формат.

«Ретро Круїз — це можливість провести день так, ніби ти потрапив в минуле. Ми не гості з машини часу, ми лише сучасні містяни, які люблять їздити на велосипедах, пити коктейлі на дахах старовинних особняків, танцювати лінді-хоп та ходити в театри.

Фестиваль об’єднує закоханих в красу старовинного Києва, легенди його вулиць, будинків, неймовірних жителів минулого і сьогодення, це наш спосіб освідчитися Києву в коханні», – коментує організаторка фестивалю, Маріанна Факас.


Що робити на Ретро Круїзі 2019:

— Проїхатися з друзями велопарадом по квітучих бульварах міста та покрасуватися вінтажними образами

— Взяти участь в урочистому чаюванні на честь 110-річчя найстаровиннішого київського готелю «Прем’єр Палас»

— Слухати джаз та подивитися виставу, яка буде зіграна лише раз, трупою Українського Малого Драматичного Театру

— Пригощатися ігристими коктейлями та танцювати

— Позмагатися за звання володаря найкращого образу Ретро Круїзу. 

Квитки можна придбати як на всю програму, так і обрати для себе виключно велопарад, або вечір в особняку. Вітаються вінтажні й ретро образи, старовинна форма представників різних професій, ретро-сукні міського чи спортивного стилю.

Старт Ретро Круїзу відбудеться 19 травня о 13:00 у Маріїнському парку. Учасникам заходу необхідно попередньо придбати квиток та зареєструватися.