Експериментальний дует Astronata, що складається з саундпродюсера Іллі Місюри й вокалістки Нати Сміріної, презентував нову роботу. Трек Pain вже звучить на британських радіохвилях, а над кліпом працював тандем On a Whim Films.

Рішення про колаборацію проектів Astronata й On a Whim Films було стрімким. Як зауважила Ната Сміріна, це було схоже на магічний збіг світів і обставин.

“З Асею Ніколаєвою, режисеркою відео, ми з одного міста, хоча особисто знайомі не були. Її мама організовувала прогресивні фестивалі в Харкові, на одному з яких група Pur: Pur виступала років десять тому. Асю вперше побачила в аеропорту та була вражена, – розповідає Ната Сміріна. – Вона була схожа на ніжну лісову лань: творча, довгонога і шалено красива. Через багато років, випадково до мене потрапляє посилання на конкурс, де режисер з Сан-Франциско шукає трек для зйомки танцювального відео. І цим режисером виявилася Ася. Ми поспілкувалися, зрозуміли, що у нас однакові погляди на творчість, довіряю її почуттю прекрасного. Ася запропонувала своє бачення, і це було прямим попаданням у трек”.

Відеоряд на Pain знімали на вулицях Сан-Франциско. Головні ролі виконали Владислав Козлов, артист балету, в минулому танцівник Большого театру, а нині соліст San Francisco Ballet, і американська актриса Кендра Макфі.

 

Astronata також зараз працює над саундтреком і саунд-дизайном для короткометражного фільму On a Whim (Примха), який зняла Ася Ніколаєва. On a Whim буде представлений на відомому американському кінофестивалі незалежного кіно Sundance Film Festival. Також обидві команди замислюються про створення повнометражного фільму.