купити рекламу

Дослідження говорять, що один пакет використовується в середньому 12 хвилин. А розкладається він щонайменше 500 років. Українець щорічно використовує 500 пластикових кульків. Пакет з пакетами — це не просто мем, це наша реальність. Саме тому проект «Всі. Свої» запускає кампанію #добісапакет та закликає людей відмовитися від поліетилену.

«Для цієї кампанії ми наповнили вітрини магазину використаними пакетами. Ми це зробили, щоб продемонструвати: сміття скрізь, і ми самі його поширюємо. Купуючи одяг та продукти, люди беруть безліч пакетів, які їм не потрібні: донісши покупку додому, поліетилен викидають. А він потім розкладається не одну сотню років.


Ми хочемо змінити культуру споживання та шопінгу, зробити її відповідальнішою. Тому відмовляємося від поліетилену, шлемо пакети до біса. І ви можете зробити те саме»,— розповідає засновниця проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Кожен, хто бажає попрощатися з поліетиленом – приносьте свої пакети в магазин Всі. Свої на Хрещатику, 27. Після вітрини їх передадуть ГО «Україна без сміття» для подальшої переробки. Умова – пакети мають бути чистими.

купити рекламу