купити рекламу

31 грудня в тестовому режимі починає роботу новий онлайн-кінотеатр «Такфлікс», який працюватиме як стрімінгова платформа для легального перегляду нового українського кіно.

Куратори роблять акцент на авторські та незалежні фільми українського виробництва останніх років. Глядачі зможуть купити квиток на обраний фільм без підписки та реєстрації, а 50% прибутку від продажу квитків отримають режисери та творці фільму.

«За останні п’ять років в Україні з’явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують престижними фестивалями, виграють нагороди і все частіше викликають не лише емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб’юторів і бродкастерів усього світу, — говорить засновниця «Такфлікса», українська кінорежисерка, продюсерка та кураторка культурних проектів Надія Парфан. — Попри це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. В кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період часу або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно губиться в тіні комерційного контенту. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися».

 

Першим фільмом на платформі «Такфлікс» стане антиутопія «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка. Дія стрічки розгортається в уявному 2020 році, коли Україну охоплює хвиля масової міграції і на її території залишається всього вісім людей. Ціна онлайн-квитка — 50 гривень.