купити рекламу

Український бренд MARSALA показав нову колекцію у форматі діджитал-лукбука з п’яти художніх колажів.  «В теперішні часи невизначеності та обмежень у пересуванні приходять нові рішення в створенні віжуалів», – розповідає дизайнерка бренду, Марія Маслій.Для створення п’яти історій було обрано молодого ізраїльського артиста Олександра Барболіна, що працює у стилі «сюрреалістичний колаж». 

У його роботах реальність змішується зі сном, а головні героїні переміщуються в часі, розгулюючи між епохами. У цій багаторівневій грі реальність виходить за межі законів фізики – стає побутової фантастикою.  Українець за походженням, в 2013 році він емігрував до Ізраїлю і присвятив себе мистецтву. «У моїх роботах присутній один важливий елемент, але ніхто не може зрозуміти який», – жартує артист.

Нова колекція Marsala під кодовою назвою “Міраж” — як перші мобільні телефони: зайвий раз не хочеться випускати з рук аби милуватися знову і знову.

Колекції притаманні ретро-стилістика, що занурює нас в ностальгію, пропонує приміряти її на себе. Таким чином сучасне взуття стає символом прекрасного далекого, яке можна взяти з собою в реальний світ після карантину.

Новим моделям характерні квадратний ніс і гострі кути, неон і силікон, поєднання грубої шкіри, лаку і тонкого сатину — все це, немов міражі, повертають нас в минулі з життів. Туфлі та босоніжки, лофери і слайдери, високі підбори та плоский хід — в цьому сезоні вибір рівнозначний.