У видавництві #книголав вийде нова книжка письменниці Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться».

Це іронічний нон-фікшн, у якому Ірена поділиться секретами довготривалих і короткочасних знайомств, дасть поради, а також не омине увагою і свої романтичні пригоди. Перед читачем розгортатимуться справжні історії, самої Ірени або її близьких друзів, приправлені фірмовим гумором, завдяки якому навіть розлучення та любовні страждання звучатимуть дотепно.

«Весела й корисна книжка, яку можна розглядати і як жарт, і як інструкцію. Читати її можна по порядку розділів або так, як заманеться, тицьнувши пальцем у розділ із цікавою назвою. Я та, яку в нашому людинолюбному народі називають «развєдьонка з прицепом» – так-так, мій третій заміж стався у 38 років із двома готовими дітьми. Живу в Парижі і не скаржуся. Чоловіка не хочеться прибити навіть під час тісного карантину – чого і вам бажаю. Та й взагалі девіз цієї книжки – вийшло в мене, вийде і у вас», – говорить про свою нову книжку Ірена Карпа.

Письменниця наголошує, що не прагне займатися менторством і вдавати з себе гуриню й психологиню, її книжка – це всуціль життєвий досвід і висновки з її досвіду стосунків із чоловіками.

Презентація книжки відбудеться в серпні на Книжковому Арсеналі 2020.