У книзі «Жіноча компанія. Поради і натхнення від 100 мисткинь і підприємиць» героїні розповідають про власний досвід створення бізнесу, проблеми, з якими стикаються та рецепти подолання труднощів.

Власниці медіа, керамістки, татуювальниці, комедіантки, архітекторки, рестораторки ‒ це лише частина спектру професій, якими займаються жінки. Авторка книги Грейс Бонні пояснює свою вибірку так: «Я хотіла представити мотивуючі і переконливі приклади з життя різних жінок, які займаються бізнесом. Аби інші жінки могли відкрити книгу на будь-якій сторінці і знайти там своє відображення». 

Подорожуючи Америкою Грейс Бонні разом з фотографкою Сашою Ісраель створили портрети як відомих жінок, так і початківців. Музикантки Керрі Браунштейн та Ніко Кейс, шеф-куховарка Карла Голл, режисерка Мері Ламберт, письменниця Роксан Гей і ще 100 імен, будь-якого віку, раси та рівня досвіду.

Героїні книги відповідають на низку питань, які розкривають специфіку ведення бізнесу. Вони підкреслюють важливість навчання у інших діячів та встановлення міцних зв’язків з колежанками. Їх відповіді розкривають необхідний тип мислення для досягнення успіху: рішучість,  вміння розставляти пріоритети та говорити «ні».

Книги видали в ArtHuss, партнерами видання став проєкт Всі. Свої, а також Львівська бізнес школа. Після перекладу книги «Жіноча компанія» видавництво розглядає можливість створення подібного проєкту про українських підприємиць та мисткинь. Цю ідею підтримують і партнери.