купити рекламу

В періоди соціальних та економічних проблем в першу чергу відчутно страждає мистецтво та культура. Але в найважчі часи вистояти нам допомагає саме мистецтво – надихає, надає сили та тендітну, невловиму, але разом з тим надміцну підтримку. Спостерігання за красою допомагає сконцентруватись та побачити найголовніше.

Бренд OLIZ запустив проєкт «Шовкове мистецтво», в рамках якого створено колекцію «Музейна». 20% від продажу хусток піде на підтримку музеїв, які взяли участь в цій ініціативі. Перший музей – Музей історії Києва і хустка присвячена Києву. Як раз до Дня міста, який святкують 31 травня.

«Хустки з архівними фотографіями Києва, а також з листівками з видами столиці вийшли в колаборації з Музеєм міста Києва, – розповідає засновниця бренда OLIZ Христина Зборошенко.- Чорно-білі фотографії 19 століття з панорамами міста, з будівлями і пам’ятниками, які стали візитними картками столиці, зібрали на широкому шовковому полотні. Вінтажні фотокартки розташовані в рамках актуальних модних кольорів і це поєднання робить аксесуари унікальними».