Олександра Злуніцина – професійна балетна фотографка, на час карантину в її роботі виникла довга пауза. Як Саша вирішувала це питання, розповідає вона сама з проєктом #photographeronquarantine

Олеся Шайтанова

«12 березня в Україні був оголошений карантин. Зупинено громадський транспорт, закриті фотостудії, влада закликала людей самоізолюватися. Для мене, як і для танцюристів балету, це означало неможливість займатися улюбленою справою на невизначений термін. Натхнена прикладом інших фотографів, я почала фотографувати артистів балету онлайн за допомогою фейстайм у них вдома».

Анастасія Ільницька

«Процес створення – єдиний спосіб відчути себе в безпеці й упоратися з нападами тривожності. Ейфорія створення формує безпечний простір для мене і моїх моделей. Під час пандемії на перший план виходять базові потреби, однак, коли вони задоволені, людина залишається наодинці з порожнечею, яку може заповнити тільки мистецтво. Закрита в чотирьох стінах під час зйомок проєкту, я відчула себе більш вільною, знімаючи артистів в Литві, Греції, Великій Британії, Україні. Світ водночас став таким величезним і таким маленьким».

Дарина Кірик

Georgia Xirou

Єлизавета Гогідзе

Катерина Ханюкова

Світлана Оніпко

Олена Салтикова