купити рекламу

Для підтримки та розвитку жіночого підприємництва в Україні у 2019 році Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) запровадила премію «Створено жінками». Цьогорічна церемонія нагородження відбудеться 16 липня і буде доступна для перегляду онлайн.

«На жаль, у суспільстві ще й досі існують гендерні стереотипи щодо жіночого бізнесу, проте українські підприємиці впевнено відвойовують право на успіх. Усе більше жінок відкривають власну справу й публічно розповідають про свої кар’єрні успіхи, мотивуючи своїм прикладом інших, – говорить Мод Жозеф, директорка CCIFU, співзасновниця премії «Створено жінками». – Тому ми вважаємо необхідним підтримувати ініціативи, на чолі яких стоять жінки».

Прийом заявок від кандидаток тривав протягом двох місяців і був відкритим для всіх жінок-підприємців, без обмежень віку і незалежно від сектору їхньої діяльності. Усього організатори отримали шістдесят дев’ять заявок, до шорт-листа увійшли одинадцять кандидаток:

Анастасія Журавель — співзасновниця соціального проєкту та першого українського благодійного магазину Laska;

Ганна Морозова — директорка кооперації виробників часнику України UkrUP;

Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів — Like a Local’s Wine Bar;

Ірина Новікова — засновниця краудсорсингової платформи для оперативного вирішення маркетингових та дослідницьких задач і реалізації соціальних ініціатив P.Aid;

Катерина Германн — співзасновниця бренду українського одягу My Sleeping Gypsy;

Крістіна Павлик — засновниця бренду ласощів здорового харчування GAVRA;

Наталія Нев’ядомська — керуюча партнерка мережі ресторанів Famille Très FRANÇAIS;

Ольга Коцьо — співзасновниця компанії з виробництва дерев’яної пакувальної тари «Ольта-Львів».

Олена Мельник — засновниця інклюзивної кав’ярні-кондитерії «Старе місто»;

Олена Токар — співзасновниця бренду солодощів ручної роботи Lol&Pop;

Тетяна Купрійчук — авторка проєкту сміттєпереробного заводу Bingo Ecology у Сумвх.

Ім’я головної підприємниці року, яку обрало почесне журі CCIFU, буде оголошено під час прямої трансляції премії «Створено жінками», 16 липня о 17:30.

Переможниця отримає грошовий приз у 100 000 грн на розвиток власного бізнесу та п’ятиденну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проєкту та безкоштовне членство в CCIFU протягом року.

 

На головному фото – магазин Laska.