купити рекламу

Український бренд BNB (Більше, Ніж Білизна) розробив білизну від протікань – це додатковий захист від плям на одязі, постільній білизні чи на сидінні під час менструації.

Як працюють трусики BNB?

Захисні труси пошиті з м’якої натуральної бавовни. Тканина для ластовиці (захисної вставки) складається з двох шарів: м’якого бавовняного шару та захисної вологонепроникної медичної мембрани.

Бавовняний шар вбирає рідину, а мембрана – це бар’єр для вологи, що дихає. Таким чином виділення поглинаються всередині трусиків бавовняним шаром, мембрана затримує їх, шкіра вільно дихає, а одяг зовні залишається чистим.

Білизну BNB можна використовувати самостійно в день, коли очікуєте на місячні або коли виділення незначні й вистачає одноразової прокладки. Під час інтенсивних виділень краще використовувати труси разом зі звичним засобом захисту – тампонами, менструальними чашами чи прокладками, які клеяться на захисні трусики.

Вологонепроникні трусики BNB допоможуть у разі нетримання сечі, в післяпологовий та післяопераційний період, під час лікування супозиторіями. Білизна BNB «страхує» під час сну, занять спортом, прогулянок чи подорожей.

Окрім того, у BNB є модель, що дозволить повністю відмовитися від щоденних прокладок. У таких трусиках щоденні виділення вбираються спеціальною вставкою з медичного матеріалу, і їх можна носити цілий день.

У BNB виготовляють п’ять кольорів трусиків із різними варіантами захисної вставки – на будь-який смак та для будь-яких потреб (від резинки зі спини і до резинки спереду або не до верху; зі вставкою, що замінює щоденні прокладки). Розмірна сітка – від XS до XXXL. Вартість – 200 гривень.

Трусики BNB пройшли доклінічні та клінічні лабораторні випробування, підтвердили безпечність використання білизни. Всі матеріали для білизни сертифіковані в Україні та мають санітарно-гігієнічний висновок.