купити рекламу

15 жовтня в просторі IZONE відбудеться відкриття виставки Out of Scope, яка присвячена темі гендеру, прав і ролі жінок у сучасному світі. На виставці свої роботи покажуть Ілля Чичкан, Валерія Трубіна, Марина Скугарєва, Маша Шубіна, Алевтина Кахідзе, Олександр Ройтбурд та інші.

Відвідувачі зможуть побачити монументальні живописні роботи на тему гендеру, відеоінсталяції, скульптури, фотографії та графіку, створену на основі дослідження British Council тощо.

Ініціатором проєкту стала галерея сучасного мистецтва Forsa Gallery, кураторами виступили артекспертка, галеристка Аліса Нанавова, директорка ЦСМ «ЄрміловЦентр» Наталія Іванова і художниця Тетяна Малиновська.

За словами організаторів, сучасний тренд на «сильну, стильну, самостійну» жінку виникає в спробах звільнити фемінність від кайданів Kinder, Küche, Kirche (діти, кухня, церква). Але в реальності він перетворюється на нові рамки того, якою має бути жінка. Out of Scope – це спроба вийти за ці межі у світ нескінченних можливостей, своєрідне Ельдорадо, де ти можеш бути (або не бути) собою (або кимось іншим).

«Проєкт повинен створити умови для глибокого занурення в контекст і пошуку іншої точки зору. Ми міркували над історією Рут Гінзбург, знаходили раритетні видання TIMES, присвячені темі гендеру, вивчали звіти British Council і обробляли інші джерела. Сподіваюся, нам вдалося зробити свій внесок у розкриття цієї теми і вказати нові шляхи та можливості», – каже кураторка проєкту і засновниця Forsa Gallery Аліса Нанавова.

Офіційне відкриття 15 жовтня о 18:30 в приміщенні IZONE за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8.
Виставка триватиме до 30 жовтня.