купити рекламу

СМР – це результат історії, яка почалась більше 50 років тому в післявоєнній Італії, де п’ятеро братів і їхня мати відкрили перший сімейний бізнес – магазин одягу. На початку 60-х брати відкрили власне виробництво. Компанію так і назвали F.lli Campagnolo – «брати Кампаньоло». Із скромного сімейного бізнесу F.lli Campagnolo перетворилась на солідну міжнародну корпорацію.

 

Бренд СМР був створений в 2010 році, щоб позначити спортивні наміри компанії F.lli Campagnolo і представляти продукцію компанії за межами Італії. CMP – улюбленець братів Кампаньоло. Його девіз: «Життя – ось мій улюблений спорт!».

Цього сезону українське представництво бренду відкрило перший монобрендовий магазин у столичному ТРЦ «Лавіна Молл» (вул. Берковецька, 6Д). В магазині, площею 120 кв.метрів представлений спортивний асортимент бренду, починаючи від термобілизни і закінчуючи шоломами для гірськолижного спорту.

Асортимент магазину повністю самодостатній: тут представлена лінія для занять спортом в залі і на відкритому повітрі, гірськолижні колекції, одяг і взуття для походів і трекінгу, практичні аксесуари для активного відпочинку і спорту. Також охочі зможуть обрати верхній одяг та взуття з міської лінійки, які стануть в нагоді для комфортних умов при вирішенні повсякденних справ.

Facebook  
Instagram