купити рекламу

НЕвистава «День/тінь» — це дія для невеликої групи глядачів, десяти осіб. Формат вистави — site-specific (театр поза театром), де квартира стає театральним простором.

Історія починається у центрі столиці: порожня квартира з відчиненими дверима, мерехтливе світло та десять чашок для чаю на столі. Глядач приходить не на виставу, а у гості до її господаря — актора та музиканта Павла Алдошина. Саме особисту історію життя, а також питання вибору й свободи, глядачам пропонується прожити за 60 хвилин. Тут немає декорацій, звичної сцени, дистанції та овацій. Кожному, хто йде у гості, пропонується обрати гостинець для господаря у якості НЕквитка.

«Цей спектакль — суцільна свобода, творчий експеримент uzahvati. Ідея зародилася з формату квартирника, яку ми трансформували у власний формат імерсивної «НЕвистави»/ Це роздуми про життя і долю людини, зокрема Павла та глядачів. «День/тінь»— чесна та чуттєва НЕвистава, у якій актор ділиться способами розкриття внутрішнього щастя”, — говорить Поліна Бараніченко, режисерка команди uzahvati.

Коли: 17, 19, 20 и 21 листопада о 20:00. Усі покази будуть проводитись з дотриманням карантинних норм.
НЕквитки