купити рекламу

Анімована збірка інтерактивних новел «60. Втрачені скарби» розповідає про незвичайних жінок, які жили в шістдесятих роках минулого століття, про українських художниць, які протистояли тоталітарній системі й боролися за свої права та можливість творити.

Людмила Семикіна

Проєкт «60. Втрачені скарби»  –  подорож у часі, можливість зануритись у пошуки втрачених скарбів мистецтва та відчути себе частиною спільноти інтелігентів, які протистояли тоталітарній системі.

Галин Севрук

Серед героїнь збірки: лідерка Клубу творчої молоді, українська художниця-шістдесятниця Алла Горська, художниця та громадська діячка Галина Зубченко, художниця- модельєрка Любов Панченко, художниця і майстриня декоративного мистецтва Людмила Семикіна, київська художниця, керамістка-монументалістка Галина Севрук.

Алла Горська

Ця історія про неймовірних жінок, які змінювали світ навколо і не боялися протистояти тоталітарній системі. «Хуліганок» у мистецтві, які не хотіли підкорятися нудним стереотипним образам, притаманним радянському мистецтву, і творили власний яскравий шлях.

Проєкт створила Спілка українських аніматорів УАнімА у рамках програми #UkraineEverywhere .