купити рекламу
Become a Patron!

Марина Круть (KRUTЬ) презентувала святкове відео. «Забери мене до себе на Різдво» – чуттєва лірична балада про розділених відстанню та часом закоханих, які мріють бути разом. Поєднати їхні серця можуть лише різдвяні дива.

Рік тому, напередодні Різдва, співачка не отримала візу та не змогла зустріти свято разом зі своїм коханим. Усвідомлення того, що Різдво і усі свята дівчина проведе одна, зі сльозами на очах Марина за 15 хвилин написала акустичну версію пісні та виклала у мережу пообіцявши, якщо відео набере більше 5000 переглядів – вона запише акустичну версію.

 

Після декількох тисяч переглядів – KRUTЬ презентує святкове відео та повноформатний сингл на пісню «Забери мене до себе на Різдво».

«Ця пісня про мою історію. Сім років поспіль я працюю на всі новорічні свята. Я дивлюся на людей по інший бік сцени і завжди щиро радію закоханим людям, що мають щастя святкувати разом новорічні свята. Так склалось, що моя любов далеко за океаном, і 2020 рік вносить свої корективи. Усе, що мені залишається робити, – писати такі терапевтичні пісні, для людей і для себе, перш за все, де кожен рядок пережитий до сліз».