купити рекламу

Проект «Я зможу!» виділяє 240 000 гривень для підтримки бізнес-проектів, які створені та керуються жінками. Підприємниці мають шанс отримати один з трьох грантів на 50 000 гривень або одного з трьох грантів на суму 30 000 гривень. Ця сума дозволить розширити спектр послуг, покращити якість онлайн-сервісу або сервісу доставки, удосконалити механізм взаємодії з клієнтом, вводити нові продукти чи послуги.

Для подачі заявки необхідно описати вид діяльності/продукт; презентувати ідею, що забезпечить зріст вашого бізнесу; надати бізнес-план; надати посилання на сторінки компанії у соціальних мережах, надати посилання на публікації, що висвітлюють діяльність компанії; надати фінансові показники компанії та описати поточну ситуацію; написати мотиваційний лист.

Форма подачі заявки. Термін подачі заявки: до 31 січня 2021 року включно. Оголошення результатів 15 лютого 2021 року. Грант не передбачає покриття боргів компанії перед банком, орендодавцем, постачальником чи співробітниками. Кошти гранту мають бути використані виключно на розвиток бізнесу.⠀

Критерії відбору мікропідприємств та малого бізнесу: бізнес належить та керується жінкою; історія активної роботи бізнесу – не менше року; бізнес має фінансову та податкову звітність за останній рік та зможе її надати за запитом у будь-який момент; бізнес має сторінки у соц. мережах; чистий дохід від реалізації продукції не більше 700 тис. євро/рік (згідно класифікації підприємств з поділом на мікро-, малі, середні та великі, що визначені ст. 2 Закону про бухоблік); кількість працівників не перевищує 10 осіб.