купити рекламу

Франко-Українська торгово-промислова палата втретє обере підприємницю року та нагородить її грошовим призом. Заявки на участь в конкурсі вже приймають на сайті CCIFU.

Кандидаток просять записати невеличку відеопрезентацію, а також надати документи, які підтверджують їхню підприємницьку діяльність. До участі в конкурсі «Створено жінками» допускаються всі жінки, які започаткували власну справу в Україні. Незалежно від того в якому напрямку вони розвивають свій бізнес та його масштабів.

По закінченню прийому заявок Комітет бізнеследі CCIFU, до якого входять жінки, які займають посаду директорок або є членкинями Комітету директорів французьких компаній в Україні, обере шорт-лист фіналісток. Ім’я переможниці буде озвучено під час урочистої церемонії нагородження 8 липня.

Переможниця цьогорічної Премії «Створено жінками» отримає 100 000 гривень на розвиток власного бізнесу, подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, а також безкоштовне членство у Франко-Українській торгово-промисловій палаті протягом року.

Євгенія Ніколайчук

У 2019 році бізнеследі року стала Руслана Римарська, засновниця компанії «Будьмо здорові», яке виробляє печиво без глютену та лактози. А у 2020 році Премію здобула Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar.

Мод Жозеф, директорка CCIFU

«Проведенням премії «Створено жінками» ми прагнемо продемонструвати, що жінка може бути найкращою керівницею та підприємніцею, – розповідає Мод Жозеф, директорка CCIFU, орагнізаторка премії «Створено жінками». – Уже кілька років поспіль ми отримуємо заявки на участь в конкурсі від учасниць, бізнес-здобутками яких дійсно можна пишатися. Вони розумні, сміливі та дуже успішні у своїх справах. Саме такі жінки ладні зламати застаріли стереотипи й бути обличчям нової України, і саме тому ми продовжуємо їх підтримувати».