купити рекламу

Соціальний проект про жінок з інвалідністю «Не така як інші вона» та діджитал агентство FFFACE.me запустили благодійний флешмоб, який допомагає прийняти себе завдяки Instagram фільтру, що не змінює зовнішність користувача.

 

Ідея благодійного Instagram-фільтру полягає в тому, що він не має додаткових ефектів та ніяк не змінює зовнішність людини. За кожну опубліковану сторіз від користувачів з цим фільтром агентство FFFACE, а потім і інші бренди-партнери будуть надсилати п’ять гривень на благодійність.

«Проєкт «Не така як інші вона» я почала у 2017 , як серію фотозйомок дівчат, які б хотіли показати світові себе і розказати свою історію. Зараз це всеукраїнський проєкт про жінок з інвалідністю, який у 2020 вийшов офлайн і подорожує з виставкою по містам України, – розповідає Діана Андруник. – Ідея створити маску без фільтрів і підняти тему сприйняття себе – це водночас просто і неймовірно актуально. У своїй роботі я перебуваю у постійному діалозі з жінками, про їх ставлення до себе, до свого тіла. Психологічний страх показати своє обличчя без фотошопу або фільтрів присутній майже у кожної, не те щоб просто наважитися на зйомку. І не тільки жінки говорять про свою зовнішність у негативному ключі. Я б збрехала, якби сказала, що чоловіки приходять на зйомку впевнені у своїй зовнішності. Ні, жінки і чоловіки на рівні мають якісь претензії до всього що знаходиться у зоні їхнього тіла. Адже кожен з них обов’язково порівнює себе з людьми глянцю, інстаграму, які до цього пройшли немало фотошопу та додатків по зміні зовнішності. Хочеться нашим проектом з FFFACE нагадати, що натуральна зовнішність і є трендом, ми просто забули, що бути самими собою – це кращий фільтр».

Протягом тижня за кожну Instagram-сторі з цим фільтром та відмітками @ffface.me та @notlikeothers_she FFFACE надсилатимуть п’ять гривень на операцію для однієї з героїнь проєкту: Варварі Акуловій, яка з народження має діагноз артеріальна венозна мальформація.

Флешмоб ставить за мету залучити якомога більше брендів-партнерів, щоб кожного тижня передавати естафету новому благодійнику.