Анятворе

Домашня творча майстерня, де народжується радість

ЩО

Моїм пледам і подушкам всього декілька місяців. Але за цей час, вони дійсно полюбились моїм покупцям, та і що приховувати — я сама їх обожнюю!))) Відразу все почалось з м’яких іграшок. Вірніше з однієї іграшки -козлика Петі. Якось я завісла на Pinterest і випадково натрапила на іграшки ручної роботи, їх було безліч! Чудернацькі, оригінальні, ніжні принцески і смішніші монстри, кльові коти та мімішні зайки. Вирішила спробувати пошити з обрізків — козлика. Чому козлика? Навіть не знаю….Він був пошитий без єдиного машинного шва, все ручками! Козлик Петя і досі сидить на поличці та надихає мене на нові ідеї. Потім мене просто затягнуло, сподобалось з текстилю створювати нові форми. Ось тобі матеріал, а через пару днів — іграшка! Клас! Шила для друзів та для дорогих людей на подарунки. Потім були коти, зайки, єдинороги, слоники PHP і ще ..ще…ще.. На замовлення, просто так, на ярмарки, на виставки та благодійні аукціони. З пледами (покривало, теплушка — хто як називає) було по-іншому. Я продумала як це і що це. Запланувала двосторонній плед. Одна сторона — це теплий,м’який матеріал,який зігріває, а інша сторона — це оригінальний прінт на тканині, який порадує власника і підійде до інтер’єру домівки. Також в комплект можна підібрати дорожню подушку і маску для сну, і всім цим можна користуватись вдома або брати з собою в подорож.

ХТО

Я — Аня, мені 26, маю коханого чоловіка, волохатого кота і трьох пухкеньких шиншил. Своїми швейними справами я займаюсь другий рік. До цього я працювала викладачем в університеті, вела наукову роботу, працювала над дисертацією.

НАВІЩО

Я обожнюю комфорт. Коли ти зручно сідаєш чи лягаєш, накидаєш плед, а з тобою твої вірні друзі — цукерочки і печиво, какао та серіальчики …і це просто гармонія комфорту. Або коли ти в дорозі, в потязі, в інтерсіті, нічкою їдеш і тут дістаєш кльову подушку з оригінальним прінтом і в комплект до неї масочка для сну….мммм…теж своя атмосфера комфорту! Мої клієнти — мої однодумці. Мої люди!

ДЛЯ КОГО

В принципі вироби призначені для широкої аудиторії. Наприклад подушку чи маску може придбати і студент — ціна від 150 грн. Плед може собі дозволити більш забезпечений — 950 грн. Мій клієнт цінує якісний матеріал та оригінальність виробу.

ДОСЯГНЕННЯ

Я пишаюсь тим, що отримую відгуки вдячності від незнайомих людей з різних міст України. Коли ти просто їдеш за матеріалом, потім розкладаєш,шиєш, запаковуєш, відправляєш і чекаєш, а потім приходить смс «Дякую!», «Як кльово!», «Як мені подобається!» — це затягує. А ще пишаюсь, що загугливши «Анятворе» — мене легко знайти

ІНВЕСТИЦІЇ

Головним інвестором в мою справу став мій чоловік. Проект розвивається, але на даному етапі, фінансує себе сам. Зараз я вкладаю в нові матеріали,щоб розширити асортимент пледів, подушок і масок.

ПЛАНИ

Пледики і подушки можна знайти в київських магазинах «Art store PODVAL» та «Dobro store».Також на Facebook, ВК, Crafta.ua та ін. Найближчим часом свою роботу НАРЕШТІ почне інтернет — магазин «Анятворе». В планах потоваришувати з «ВСІ СВОЇ», а також вийти на Etsy.