GentleBaby

Український бренд елегантного одягу преміум класу для хлопчиків віком 12-18 місяців

ЩО

GentleBaby – молодий український бренд елегантного одягу преміум класу для хлопчиків віком 12-18 місяців.Наша місія – щоб мініатюрні наряди від GentleBaby допомагали зароджувати в хлопчиків з раннього віку відчуття смаку і чоловічої гідності.

ХТО

Я мама. Я люблю створювати різного роду проекти. Цей проект народився виключно з потреби. Я як і кожна мама люблю святкувати першу річницю Дня народження малюка, люблю перші фотосесії сімейні, ціную родинні свята. Я створила цей проект для мам і їх малюків, яким це все близьке.Я — Оксана Мосієвич — Founder and Owner в Gentlebaby https://www.facebook.com/profile.php?id=100001425422413

НАВІЩО

Ми прагнемо, щоб в костюмах від ТМ «Gentlebaby» хлопчики не просто мали достойний вигляд в свій перший день народження чи під час першої фотосесії, але щоб через багато років костюм, збережений на пам’ять, ніс світлі спогади про дитинство, а також думку, що народитись чоловіком – це відповідальна місія на цій планеті.

ДЛЯ КОГО

Наші костюми призначені виключно для хлопчиків 12-18 міс. Але лекала розроблені таким чином, що їх одягати можна і в старшому віці, все залежить від комплектації дитини. Костюми можна одягати як і на визначні родинні свята, так і поєднувати з елементами повсякденного одягу, створюючи Smart casual стиль. Наші клієнти — це чудові малюки, веселі, щасливі, справжні майбутні джентльмени.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми зовсім молодий бренд. Рік заснування 2016 року. І досягнень у нас ще не багато. Представили лише 2 колекції, а також брали участь у фотосесії для дитячого журналу «MAJEUR”. Основна наша гордість — це якісний український продукт преміум класу, який є конкурентноздатним з іншими європейськими брендами. Це є Made in Ukraine і створено з великою любов’ю.

ІНВЕСТИЦІЇ

Звичайно, цей проект потребував певних інвестицій, і про окупність будемо говорити дещо пізніше.

ПЛАНИ

Так, звичайно, плануємо представляти як в Україні, а також на міжнародних ринках. Про це будемо говорити пізніше.